Oprawa Muzyczna Arkadiusz Mikołajczuk

YouTube Mikołajczuk

wigilia firmowa

Soundcloud Mikołajczuk

Bandcamp Mikołajczuk

TikTok Mikołajczuk

Instagram Mikołajczuk

Opinie/Recenzje uczniów

Załączone rekomendacje byłych i aktualnych uczniów są, jak sądzę, wystarczającą rękojmią efektów oraz potwierdzeniem osiąganych rezultatów z ponad 25 lat mojej pracy z uczniami na wszystkich poziomach.


Kilka opinii - Lipiec-Sierpień 2022


"Arkadiusz Mikołajczuk jest moim nauczycelem gitary od niecałego roku. Pomógł mi przełamać mnóstwo psychologicznych barier, które sprawiały że nie byłam w stanie uwierzyć że potrafię się nauczyć grać na gitarze. Pan Arkadiusz to nauczyciel cierpliwy, ale i wymagający, dzięki czemu każda lekcja z nim przynosi postępy."

Gabi Jodłowska (26 czerwca 2022)


"Jako nauczyciel gitary pan Arkadiusz Mikołajczuk potrafi przekazywać uczniowi tajniki swojego mistrzowskiego warsztatu w sposób bezpośredni, a jednocześnie pobudzający do myślenia i motywujący do intensywnej pracy. Jestem pod wrażeniem jego nienagannej techniki i niezwykłych umiejętności, a także znajomości nieomal całej literatury gitarowej, od muzyki dawnej do współczesnej, w tym w szczególności flamenco. Gorąco polecam pana Arkadiusza jako gitarzystę i nauczyciela!"

Mateusz Łuczak (15 czerwca 2022)


"Córka lat 15 pobiera indywidualne lekcje domowe od kilku miesięcy. Jest bardzo z nich zadowolona. Obserwując z zewnątrz jako ojciec uczennicy widzę u Pana Arka duże zaangażowanie i bardzo dobrą organizację pracy."

Kris (luty 2022)


"Polecam! Wirtuoz gitary, ma ogromną wiedzę i doświadczenie a przy tym dużą cierpliwość. Dobry dla ucznia na każdym poziomie. Na lekcjach przyjazna atmosfera, zacząłem naukę od zera ponad rok temu i bardzo sobie chwalę."

Michał Godliński (styczeń 2022)


"Wirtuoz instrumentu, doskonały nauczyciel, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły i niuanse, które mają znaczący wpływ na barwy dźwięków i brzmienie utworów. Z czystym sumieniem gorąco polecam każdemu kto poważnie myśli o nauce."

Jarek Posemkiewicz (grudzień 2021)


"Mogę szczerze polecić naukę gry na gitarze u Pana Arka! W szczególności osobom chętnym zgłębić temat bardziej niż gra akordowa z tabulatur. Sam zacząłem zupełnie „zielony”, ale kolejne elementy wprowadzamy w takim tempie, że z każdym tygodniem widzę postępy, w żadnym momencie nie czując się przytłoczonym. Powiedziałbym, że Pan Arek jest pasjonatem zarówno gry na gitarze, jak i nauczania — ma bardzo dużo empatii i zawsze poświęca uczniowi całą swoją uwagę."

Rafał Lewandowski (grudzień 2021)


"Polecam zdecydowanie naukę u Pana Arkadiusza.Wielki pasjonat i wspaniały nauczyciel, mogący pochwalić się ogromnymi sukcesami swoich uczniów. Pełne zaangażowanie, absolutnie indywidualne podejście do ucznia, a co niemniej ważne wspaniała atmosfera prowadzonych przez niego zajęć. Polecam każdemu,kto che nauczyć się grać na gitarze lub podnieść swoje umiejętności w tym zakresie."

Tadeusz Wawerski (grudzień 2021)


"Pan Arkadiusz jest wspaniałym nauczycielem. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam z całego serca."

Magdalena Teodorczuk (grudzień 2021)


"Zajęcia prowadzone z prawdziwą pasją. Umiejętności gry ogromne. Gorąco polecam!"

Jakub Kicman (grudzień 2021)


"Gitarzysta, wirtuoz i nauczyciel z pasją. Wymagajacy, a wyrozumiały. Polecam."

Marek Dziewicki (grudzień 2021)


"Serdecznie polecam naukę gry na gitarze u Pana Arka! Widać lata doświadczenia i "to coś" co pozwala uczącemu się wejść na kolejny etap, przezwyciężyć problem, zagrać trudny fragment. Naprawdę warto uczyć się od pasjonata i osoby, która potrafi wiedzę przekazać i dobrać ćwiczenia/materiał."

Paweł Łokaj (lipiec 2021)


"Całkowicie polecam. Pan Arkadiusz to niekwestionowany fachowiec-pasjonat i genialny mentor. Cierpliwy, spokojny i po prostu świetny nauczyciel, pracuję z nim od około 9 lat i nie mam nic do zarzucenia. Jeszcze raz - serdecznie polecam."

Borys Czajkowski(26 kwietnia 2021)


"Pan Arkadiusz jest fantastycznym muzykiem i pasjonatem gitary. Każda lekcja przynosi ze sobą nie tylko nowe umiejętności, ale też ciekawe historie"

Hubert Widomski (25 kwietnia 2021)


"Poprosiłem Pana Arkadiusza o oprawę muzyczną podczas ceremonii pogrzebowej mojego Taty, który sam grał na gitarze. Już podczas kontaktu telefonicznego dało się odczuć profesjonalne podejście i zaangażowanie ale to co Pan Arkadiusz pokazał podczas ceremonii przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dźwięk gitary nabrał dla mnie innego znaczenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to genialny muzyk, który dzięki swoim umiejętnością potrafi z gitary wydobyć niesamowite brzmienie. Jeszcze raz dziękuję"

Artur Rutkowski (15 kwietnia 2021)


"Zdecydowanie polecam! Od pierwszej chwili widać ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności które pan Arkadiusz posiada jako muzyk i nauczyciel. Natychmiast zaraża pasją do gitary, od pierwszej lekcji pokazuje, jaką frajdą jest muzyka i że nawet "ledwo brzdąkający" początkujący uczeń może czerpać przyjemność z grania. Jest wyrozumiały, elastyczny, w razie problemów z opanowaniem jakiegoś materiału od razu daje porady, wskazówki, indywidualnie dobrane ćwiczenia. Lekcje i ćwiczenia domowe są dla mnie przyjemnością. Kilka miesięcy temu zacząłem naukę od zera i cieszę się że wybrałem pana Arkadiusza, bo warto się uczyć od profesjonalisty, który kocha muzykę!"

Michał Go (15 kwietnia 2021)


"Polecam pana Arkadiusza jako nauczyciela, cierpliwego i motywującego, który sprawił, że moja córka pokochała gitarę klasyczna. A także polecam Git Art z całego serca na różne uroczystości, te poważne, jak pogrzeb albo zwyczajne spotkania w gronie znajomych, gdzie akompaniament gitary jest w tle, ale brzmi czysto i perfekcyjnie."

Beata Zych (14 kwietnia 2021)


"Profesjonalizm oraz indywidualne podejście nie wykluczają się. Pan Arkadiusz czuje się odpowiedzialny za swoich uczniów, pomaga osiągać sukcesy, wymaga ale i docenia każdy „żabi skok”. Z całego serca zachęcam"

Witek Tarchalski (14 kwietnia 2021)


"Swoją gitarę trzymałem ongiś jak kawałek drewna, siermiężnie, bez ogłady. Rzępoląc amatorsko, topornie cisnąc i szarpiąc za struny, acz przecie zdolna była brzmieć tak pięknie. Dziś insze mam postrzeganie, nabyłem wiedzy jak czule głaskać i pieścić niczym kobietę, niczym przedmiot pożądania, jak wydobywać delikatnie najpiękniejsze brzmienia, dostrzegać najmniejsze niuanse barw dźwięków, stuknięć, szmerów i odgłosów, pozwalając jej śpiewać. Nie znałem jak ważkie są drobne szczegóły. Cóżeż z tego, żeś predysponowanym, kiedy brak Ci przewodnika? Wszelako to wszystko raczył mi pokazać Pan Arkadiusz. Nauczył widzieć, gdzie patrzeć, jak czuć. Zawdzięczam mu wiele żarliwych wręcz dyskursów i zwarć poszerzających wszakże horyzonty i głębokie zrozumienie zarówno duchowych jak i technicznych aspektów dźwiękowej/muzycznej przestrzeni. Jako nauczyciel potrafi pokazać technikę i interpretację, ale takoż namiętność i subtelność każdego utworu. Wirtuoz w każdym calu, uparcie i konsekwentnie prowadzi ku najwyższej perfekcji i nieskazitelnemu pięknu. Jego olbrzymi repertuar i wiedzę muzyczną mając na względzie z czystym sumieniem polecam usługi jego."

Jarek Posemkiewicz (13 kwietnia 2021)


"Niesamowicie profesjonalne podejście do nauki. Wiedza, którą posiada prowadzący oraz klimat zajęć - coś niespotykanego w dzisiejszym świecie. Serdecznie polecam !"

Arkadiusz Szymon Nockiewicz (13 kwietnia 2021)


"Warsztat doskonały! Ale to nie tylko warsztat. W zajęciach czuć namacalnie lata obcowania z muzyką. Poszerzasz świat muzyki wykonywanej na gitarze. Normalnie otwierasz oczy ze zdumienia, że tak można; jakby z przegrzania poruszonych splotów półkul mózgowych w ciele modzelowatym. Incredible guitarist..."

Jakub Kicman (13 kwietnia 2021)


"Znam Arka M.od 35 lat i pamietał jak w wieku 12-15 grał na gitarze i zdobywał nagrody indywidualne na konkursach. To to co teraz reprezentuje to mozna okreslić tylko tym stwierdzeniem"Mistrzostwo Świata" Niesamowity Człowiek , Wirtuoz Gitary i Wielki Artysta!!!"

Robert Bielecki (3 lutego 2018)


"Koncert Pana Arkadiusza w PraCoVni w marcu 2014 pokazał jego wspaniałe umiejętności wirtuozerii i wielki talent, i zapał do muzyki. Słuchało się z przyjemnością, bo zawsze gdzie jest pasja tam inni korzystają. Oprócz tego, że pięknie gra, jest też wspaniałym nauczycielem. Moja córka zrobiła u niego postępy w przeciągu 5 miesięcy.Wcześniej nie czytała nut, a teraz nie tylko czyta ale i dużo, i chętnie gra. Jestem bardzo wdzięczna Panu Arkadiuszowi za tchnienie ducha muzyki w nasze życie."

Beata Zych (12 kwietnia 2014)


"Bardzo dobry pedagog posiadający wrażliwy zmysł artystyczny"

Jacek Fidecki (8 grudnia 2013)


"Serdecznie polecam! Zajęcia są dostosowane do ucznia na każdym poziomie. Pan Arkadiusz jest wirtuozem gitary i bardzo przystępnie przekazuje swoją wiedzę i pasję."

Sebastian Kurella (1 grudnia 2013)